Tentokrát se radovali Hradečtí

Hokej - 19. 03. 2024

HRADEC KRÁLOVÉ Góly začaly padat ve třetím utkání čtvrtfinále play-off hokejové Tipsport extraligy až ve třetí třetině. Nejprve se trefil ve 42. minutě domácí Pavlík, za Dynamo vyrovnal o šest minut později Kousal po přihrávce Radila. Skóre ve prospěch Pardubic na chvíli upravil v 57. minutě Paulovič, kouč Mountfieldu Tomáš Martinec však využil trenérskou výzvu - a byl úspěšný.

V nastaveném čase k rozhodnutí nedošlo, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. V jejich osmé sérii zpečetil urputnou snahu domácích Pavelka, z vítězství se tudíž dnes pozdě večer nakonec radoval Hradec. Stav série na zápasy po dnešním dni z pohledu Pardubic je 2:1. Drama pokračuje hned ve středu, opět na ledě Mountfieldu.

Čtvrtfinále 3. zápas: Mountfield HK – Dynamo Pardubice 2:1sn (0:0, 0:0, 1:1 – 0:0). Branka Pardubic ve hře: Kousal. Diváků: 6890 (vyprodáno).  (ro)

Foto: MILAN KŘIČEK (Na archivním snímku ještě z druhého utkání, hraného v Pardubicích v sobotu, golman HC Dynama Roman Will s hradeckým útočníkem Oliverem Okuliarem)