Další cenná výhra!

fotbal - 12. 05. 2024

PARDUBICE – I druhé existenční klání ve skupině o záchranu pardubičtí fotbalisté zvládli. Ve CFIG Aréně sice nejprve prohrávali, ale ještě do konce první půle srovnali. Ve druhém poločase se situace otočila: do vedení šly Pardubice, leč o pár chvil později českobudějovické Dynamo srovnalo. Vše tak svým druhým gólem v utkání rozlouskl v 85. minutě Michal Hlavatý a přiblížil tak Pardubice k záchraně!

Skupina o záchranu 2. kolo: FK Pardubice – SK Dynamo České Budějovice 3:2 (1:1). Branky Pardubic: Hlavatý 2, vlastní (Poulolo). Diváků: 2853. (saf)

Podrobný referát včetně sestavy přinese pondělní tištěné vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude k dispozici v sekci Premium – Archiv tištěných vydání v neděli kolem 22. hodiny.

Pardubice povede Saňák

Fotbalisté Pardubic povede nový realizační tým

Vítězná rozlučka v Ďolíčku

Pardubičtí fotbalisté naposledy vedení trenérem Kováčem porazili Bohemians a přeskočili je v konečném účtování