Dynamo prohrálo také v Brně

hokej - 16. 09. 2021

BRNO – Dynamo dnes zajíždělo do Brna, kde chtělo na ledě Komety odčinit úterní nezdar doma se Spartou. Již v 17. minutě ale prohrávalo 3:0… Ve třetí třetině sice Královi svěřenci mohutně dotahovali, leč vyrovnat se jim nepodařilo…

4. kolo: Kometa Brno – Dynamo Pardubice 3:2 (3:0, 0:0, 0:2). Branky a nahrávky: 11:01 Mallet, 11:26 Mueller (Holík, Zaťovič), 16:25 Rákos (Kučeřík) - 53:51 Říčka (Nakládal, Mikuš), 44:46 Vála (Anděl). PARDUBICE: Frodl (17. Klouček) – Mikuš, Košťálek, Robertson, Nakládal, Kolář, Vála – Kousal, Musil, Camara – Paulovič, Poulíček, Blümel – Říčka, Cienciala, Hecl – Koffer, Anděl, Rohlík. (saf) Foto: MILAN KŘIČEK (Útočník Robert Říčka sice opět skóroval, nicméně jeho gól k výhře v Brně nestačil)