Pardubice to těsně zvládly

hokej - 28. 09. 2021

PARDUBICE – V devátém kole extraligy přivítalo Dynamo dnes odpoledne na ledě enteria areny Karlovy Vary. Energie měla v úvodu více ze hry a již ve čtvrté minutě šla do vedení. Jednogólové manko dohnali domácí až v páté minutě závěrečné části, kdy se v oslabení trefil Rohlík po perfektní spolupráci s Andělem. Za necelé dvě minuty pak misky vah na stranu Dynama překlopil pardubický snajpr Říčka, který svým šestým gólem v sezoně zároveň stanovil konečné skóre.

9. kolo: Dynamo Pardubice – Energie Karlovy Vary 2:1 (0:1, 0:0, 2:0).

Branky a nahrávky:  44:37  Rohlík (Anděl), 46:25 Říčka (Robertson, Cienciala) - 03:12 Hladonik (Havlín, Flek). Diváků: 7102. PARDUBICE: Frodl – Košťálek, Robertson, Nakládal, Mikuš, Kolář, Vála, Hrádek – Cienciala, Musil, Říčka – Blümel, Poulíček, Paulovič – Camara, Kousal, Hecl – Rohlík, Anděl, Koffer. (saf) Foto: MILAN KŘIČEK (Po prohraném utkání v Hradci si pardubičtí fanoušci spravili chuť dnes proti Karlovým Varům).