Tři góly béčku Mladé Boleslavi

Fotbal - 17. 10. 2021

ŽIVANICE - Středočeši jsou týmem dvou tváří. Na

domácí půdě jsou s dvěma remízami v tabulce třetí ligy skupiny B poslední, ale na domácí půdě válejí hodně nahoře. Sobotní zápas byl duelem dvou rozdílných poločasů.

Živaničtí získali dvougólový náskok, když dvakrát skóroval Lukáš Kopecký, jedna gólová trefa padla z proměněné penalty. Stínem zápasu bylo vynucené střídání zraněného Davida Petruse a v závěru první půle ze hry odstoupil Tomáš Kakrda (podezření na zlomeninu ruky).

Trenérem hostí je někdejší pardubický odchovanec

Martin Mrvík, v kádru nechybí další pardubická stopa Ladislav Mužík a na lavičce v roli asistenta trenéra působí Adrián Vizinger, kterého si fotbaloví příznivci pamatují z jeho někdejšího působení v Lázních Bohdanči.

Po změně stran hra Středočechů měla zcela jiný charakter. Po hodině hry orazítkoval z dálky živanickou branku pěknou střelou Komárek, míč se odrazil od tyče, ale o chvíli později se zblízka střelecky prosadil Leitl a Boleslavským narostla křídla. O potvrzení tříbodového zisku pro Živanice se po pěkné akci Nikodéma postaral střídající Štěpánek a skóre 3:1 se už nezměnilo.

TJ Sokol Živanice – FK Mladá Boleslav B 3:1(2:0). Branky 21. Kopecký, 35. Kopecký z penalty, 80. Štěpánek – 64. Matthias Leitl. Příště: FK Teplice B -Živanice (sobota 23.10 v 11 hodin). (zrm) Foto ze sobotního utkání: PAVEL KURKA

Šťastná plichta

Pardubičtí fotbalisté remizovali ve Zlíně

Zmar pod hradeckými lízátky

Pardubičtí fotbalisté v derby neuspěli, příliš pozdě začali být aktivní

Proti Plzni od začátku v deseti

Vývoj utkání s Viktorií výrazně ovlivnil Halinského faul, Pardubičtí však nakonec i křesali naději