Frodl vychytal penalty

hokej - 20. 10. 2021

PRAHA – V 18. kole hokejové extraligy se Dynamo představilo na ledě Sparty, odkud si po vyrovnaném mači přivezlo dva body za výhru po samostatných nájezdech. Skóre otevřel ve dvaapadesáté minutě Chlapík, minutu a půl před koncem třetí třetiny však při přesilovce 5 na 3 vyrovnal Mikuš. Jedinou penaltu následně proměnil v páté sérii Robert Kousal, který tak Pardubicím zajistil dvoubodové vítězství. Lví podíl na vítězství měl i gólman Frodl, který kryl 28 střel.

18. kolo: Sparta Praha – Dynamo Pardubice 1:2 (0:0, 0:0, 1:1 – 0:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 51:59 Chlapík (Thorell, Moravčík) – 58:31 Mikuš (Košťálek, Camara), rozhodující nájezd Kousal. PARDUBICE: Frodl – Mikuš, Nakládal, Robertson, Košťálek, Kolář, Hrádek, Vála – Paulovič, Poulíček, Camara – Říčka, Roman, Cienciala – Kousal, Musil, Blümel – Koffer, Anděl, Rohlík. (saf)