Státní svátek: fotbalový svátek

Region - 23. 10. 2021
Státní svátek: fotbalový svátek

NEMOŠICE – Atraktivní akci pořádá ve zdejším fotbalovém areálu ve čtvrtek 28. října, tedy v den státního svátku, Škola sportu za spolupráce SK Nemošice a pod patronátem Milana Fukala. S názvem „Můj spoluhráč – můj vzor“ se zde uskuteční 1. ročník fotbalového turnaje žáků ve věku 6 – 8 let. Účast přislíbila řada slavných osobností, známých z fotbalového trávníku i z televizních obrazovek.

 

Již o půl deváté ráno začne turnaj žáků utkáními ve skupinách (jednu tvoří SK Nemošice, AFK Ostřešany a Sokol Mnětice, ve druhé budou Slavoj Choltice, Spartak Sezemice a Sokol Dříteč).

 

Od 10.30 do 11.15 hodin je na programu utkání Team vzorů versus Team trenérů mládeže. Za Team vzorů by na trávník měli vyběhnout Milan Fukal, Vladimír Šmicer, Radim Holub, Marek Kulič, Petr Vladyka, Tomáš Janů, Josef Obajdin a Martin Čupr. Objeví se i hvězdy seriálu „Okresní přebor“ – herci Jakub Kohák, Leoš Noha a Ladislav Hampl – a předseda „Real Top Praha“ Alexandr Smita.

 

Turnaj žáků bude následně pokračovat v 11.30 hodin utkáními o umístění a v roli spoluhráčů malých talentů v nich nastoupí hráči z Teamu vzorů! Vyhlášení výsledků se předpokládá půl hodiny po poledni.

 

Vstupné na akci je dobrovolné, připravena je mimo jiné i bohatá tombola. Všichni jsou srdečně zváni! „Těšíme se, že společně hezky strávíme sváteční den,“ řekl Týdeníku Pernštejn za organizátory Petr Rydval. (zr) Ilustrační foto: ARCHIV REDAKCE

Mohlo by vás zajímat:

Kraj vybral zhotovitele úprav

Kraj vybral zhotovitele úprav

Objekty domova mládeže v Rybitví zatím slouží ukrajinským uprchlíkům

Zbývá už jen poslední patro

Zbývá už jen poslední patro

V novém srdci Pardubické nemocnice vše pokračuje podle harmonogramu

Zbývají ještě okna

Zbývají ještě okna

Regionální muzeum v Chrudimi prosvítila opravená zdobná fasáda

Joystick a hlasové povely

Joystick a hlasové povely

Přeloučská autoškola vychází vstříc i handicapovaným zájemcům o řidičák

Ocenění i do Choltic

Ocenění i do Choltic

Kraj daruje úspěšným obcím v soutěži Vesnice roku přes milion korun

Třetí, nebo čtvrtou dávku?

Třetí, nebo čtvrtou dávku?

Očkovací kamion bude příští týden v Pardubicích