Státní svátek: fotbalový svátek

Region - 23. 10. 2021
Státní svátek: fotbalový svátek

NEMOŠICE – Atraktivní akci pořádá ve zdejším fotbalovém areálu ve čtvrtek 28. října, tedy v den státního svátku, Škola sportu za spolupráce SK Nemošice a pod patronátem Milana Fukala. S názvem „Můj spoluhráč – můj vzor“ se zde uskuteční 1. ročník fotbalového turnaje žáků ve věku 6 – 8 let. Účast přislíbila řada slavných osobností, známých z fotbalového trávníku i z televizních obrazovek.

 

Již o půl deváté ráno začne turnaj žáků utkáními ve skupinách (jednu tvoří SK Nemošice, AFK Ostřešany a Sokol Mnětice, ve druhé budou Slavoj Choltice, Spartak Sezemice a Sokol Dříteč).

 

Od 10.30 do 11.15 hodin je na programu utkání Team vzorů versus Team trenérů mládeže. Za Team vzorů by na trávník měli vyběhnout Milan Fukal, Vladimír Šmicer, Radim Holub, Marek Kulič, Petr Vladyka, Tomáš Janů, Josef Obajdin a Martin Čupr. Objeví se i hvězdy seriálu „Okresní přebor“ – herci Jakub Kohák, Leoš Noha a Ladislav Hampl – a předseda „Real Top Praha“ Alexandr Smita.

 

Turnaj žáků bude následně pokračovat v 11.30 hodin utkáními o umístění a v roli spoluhráčů malých talentů v nich nastoupí hráči z Teamu vzorů! Vyhlášení výsledků se předpokládá půl hodiny po poledni.

 

Vstupné na akci je dobrovolné, připravena je mimo jiné i bohatá tombola. Všichni jsou srdečně zváni! „Těšíme se, že společně hezky strávíme sváteční den,“ řekl Týdeníku Pernštejn za organizátory Petr Rydval. (zr) Ilustrační foto: ARCHIV REDAKCE

Mohlo by vás zajímat:

Po proškolení pomáhají

Po proškolení pomáhají

Na žádost krajské hygienické stanice se hasiči zapojili do trasování

Pro životní prostředí i rozpočet

Pro životní prostředí i rozpočet

Energeticky úsporná opatření se v krajských budovách vyplácejí

Kraj navyšuje testovací i očkovací kapacity

Kraj navyšuje testovací i očkovací kapacity

Až do 17. prosince je navíc naplánována trasa očkovacího kamionu

Netolický v roli hejtmana (okresního)

Netolický v roli hejtmana (okresního)

Hraný dokument připomene osudy odboje na Pardubicku

Přívětivý úřad

Přívětivý úřad

Chrudim opět nejlepší v kraji

Najdi svoji identitu

Najdi svoji identitu

Univerzita Pardubice se představuje na veletrhu Gaudeamus