Dynamo zhaslo Kometu

hokej - 29. 10. 2021

PARDUBICE – Deset tisíc diváků přihlíželo dnešnímu utkání pardubických hokejistů s Kometou. Ta byla v úvodní třetině herně lepší a svoji nebezpečnost vyjádřila i gólem. Domácí byli v první polovině utkání neškodní a prakticky bez vážnějších šancí, Brno naopak svůj těsný náskok navýšilo ve 24. minutě. Zaplněná aréna hnala své hráče kupředu a ti se jí odvděčili minutu a půl před koncem druhé části, když se z přesilovky trefil bombou Jan Košťálek. Dynamo utkání srovnalo ve třetí třetině, když se nemýlil kdo jiný, než Robert Říčka! Po osmi vteřinách odehraného prodloužení pak zajistil po úniku červenobílým barvám vítězství Patrik Poulíček.

19. kolo: Dynamo Pardubice – Kometa Brno 3:2 p (0:1, 1:1, 1:0 – 1:0). Branky a nahrávky: 38:32 Košťálek (Kousal, Poulíček), 53:17 Říčka (Musil), 60:08 Poulíček - 09:49 Horký (Rákos, Kučeřík), 23:39 Zaťovič (Rákos, Kučeřík). Diváků: 9892. PARDUBICE: Klouček – Mikuš, Nakládal, Robertson, Košťálek, Kolář, Hrádek, Zdráhal – Kousal, Poulíček, Blümel – Říčka, Musil, Cienciala – Paulovič, Roman, Camara – Hecl, Rohlík, Koffer. (saf)