První bod z venku

Fotbal - 31. 10. 2021

JABLONEC NAD NISOU – Ze stadionu Střelnice vezou pardubičtí prvoligoví fotbalisté první bod, získaný v této sezoně venku. V dnešním odpoledním utkání 13. kola Fortuna:ligy remizovali s FK Jablonec 1:1.

Domácí šli do vedení již v 10. minutě gólem Tomáše Čvančary, vyrovnání zařídil ve 30. minutě Emil Tischler. Zvláště ve druhém poločase se hostům podařilo ustát několik nebezpečných situací. Remíza je spravedlivým výsledkem.

FK Jablonec – FK Pardubice 1:1 (1:1). Přihlíželo 2444 diváků. (ro) Foto z utkání: RADEK KLIER

Podrobný referát přinese pondělní tištěné vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude k dispozici v sekci Premium – Archiv tištěných vydání v neděli kolem 22. hodiny.