Se soumrakem zhasla naděje

Fotbal - 07. 11. 2021

PRAHA – Poměrně dlouho hráli dnes odpoledne ve 14. kole Fortuna:ligy „doma“ v Ďolíčku pardubičtí fotbalisté s favoritem vcelku vyrovnanou partii. Dokonce měli chvílemi i navrch, v první půli kolem 25. minuty a pak po přestávce. Navíc škoda přeškoda Jeřábkovy neproměněné penalty ve 30. minutě.

Síla a zkušenost mistra zavládly se soumrakem. Během šesti minut nasázela Slavia Pardubickým tři góly a bylo vymalováno. Dvakrát se střelecky prosadil Krmenčík (58. a 63.), jednou Lingr (64.) Brankáře Boháče si pak Lingr doslova vychutnal v 75. minutě, pátý gól přidal v 80. Ekpai. Nezbývá než rychle se otřepat a myslet na Teplice.

FK Pardubice – SK Slavia Praha 0:5 (0:0). Přihlíželo 3492 diváků. (ro) Foto z utkání: MILAN KŘIČEK (Na snímku Jan Jeřábek zahrává nepovedenou penaltu)

Podrobný referát přinese pondělní tištěné vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude k dispozici v sekci Premium – Archiv tištěných vydání v neděli kolem 22. hodiny.