Konečně zase výhra!

hokej - 30. 11. 2021

OLOMOUC – Pardubičtí hokejisté se představili v Olomouci a po třech prohrách v řadě si konečně připsali tříbodové vítězství. Do vedení šlo Dynamo již ve čtvrté minutě Musilem, na což domácí reagovali o osm minut později Káňou po přihrávce Krejčího. Výsledkové misky vah pak na stranu Pardubic převážil Camara, který dvě a čtvrt minuty před koncem druhé části tečoval puk do šibenice olomoucké branky. Definitivní dvě razítka pod pardubickou výhru pak v závěrečné třetině přidal Patrik Poulíček.

28. kolo: HC Olomouc – Dynamo Pardubice 1:4 (1:1, 0:1, 0:2). Branky Pardubic: Musil, Camara, Poulíček 2. PARDUBICE: Frodl – Nakládal, J. Mikuš, Košťálek, Robertson, Hrádek, Kolář, Vála – Paulovič, Poulíček, Blümel – Kousal, Musil, Hecl – Říčka, Cienciala, Camara – Anděl, Rohlík, Pochobradský. (saf)

Il. foto: MILAN KŘIČEK (Vítěznou branku Pardubic vstřelil v Olomouci Anthony Camara)