Na Baníček nestačili…

fotbal - 11. 12. 2021

PRAHA – V 18. kole Fortuna:Ligy nestačili pardubičtí fotbalisté na ostravský Baník. Hosté šli do vedení již po necelých dvaceti minutách, když přesně k tyči zakončil Buchta. Za dalších dvanáct minut překvapil z přímého kopu nemastnou neslanou střelou Kuzmanovič Letáčka a Baník vedl již o dvě branky. Čtvrt hodiny před koncem utkání pak dílo zkázy pro Pardubice dokončil Sor, který pohodlně dorazil od břevna odražený míč za bezmocného strážce pardubické svatyně.

18. kolo: FK Pardubice – FC Baník Ostrava 0:3 (0:2). PARDUBICE: Letáček – D. Kostka, Jeřábek (C), Toml, T. Čelůstka – F. Čihák, Tischler – Chytil (82. Červ), S. Šimek (26. L. Matějka), Cadu (59. Huf) – P. Černý (82. Lupač). (saf)

Proti Plzni od začátku v deseti

Vývoj utkání s Viktorií výrazně ovlivnil Halinského faul, Pardubičtí však nakonec i křesali naději