Bitva o Ďolíček pro Pardubice

fotbal - 18. 12. 2021
Bitva o Ďolíček pro Pardubice

PRAHA – I podruhé v letošní sezoně porazili pardubičtí fotbalisté svého „bytného“ z Ďolíčku, když si dnes v rámci 19. kola nejvyšší soutěže připsali vítězství 2:1. Pardubice, které v utkání lepším týmem rozhodně nebyly, šly do vedení ve 22. minutě Chytilem, který se tváří v tvář domácímu brankáři nemýlil - 0:1. Deset minut po obrátce přidali červenobílí druhý gól, který zařídil Pavel Černý, když si naběhl na centr před obránce a pravou nohou poslal míč do branky – 0:2. Klokani byli ale stále lepším týmem a prahli minimálně po vyrovnání, kór když o deset minut později snížil na rozdíl jediné branky Tomáš Necid – 1:2. Někdejší reprezentant a bývalý hráč Slavie, CSKA Moskva či Legie Varšava mohl přidat i další góly, ale skvělý Letáček byl vždy na místě anebo měl minimálně dobře seštelované tyče… Pardubice vítězství každopádně uhájily a připsaly si další veledůležité vítězství. 

 

19. kolo: Bohemians Praha 1905 – FK Pardubice 1:2 (0:1). Branky: 66. Necid (J. Kovařík) – 22. Chytil (P. Černý), 56. P. Černý (Chytil). Diváků: 1000. PARDUBICE: Letáček – D. Kostka, F. Čihák, Toml, Cadu – Jeřábek (C), Červ (87. Júnior Ramos) – Tischler, Chytil (87. Huf), Lupač (57. Sláma) – P. Černý (73. L. Matějka). (saf) Foto: FKPARDUBICE (Vítězný gól Pardubic proti Bohemians vstřelil Pavel Černý)

 

Podrobný referát přinese pondělní tištěné vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude k dispozici v sekci Premium – Archiv tištěných vydání v neděli kolem 22. hodiny.

Mohlo by vás zajímat:

Na Baníček nestačili…

Na Baníček nestačili…

Pardubičtí fotbalisté prohráli doma s ostravským Baníkem

Veledůležité tři body z Boleslavi

Veledůležité tři body z Boleslavi

Pardubičtí fotbalisté šli rychle do třígólového vedení a poté odolali tlaku domácích

Bůro od Olomouce…

Bůro od Olomouce…

Pardubičtí fotbalisté nestačili na Olomouc, když pětkrát inkasovali

Zápas pravdy pro Pardubice!

Zápas pravdy pro Pardubice!

Fotbalisté Pardubic zvítězili v Teplicích

Se soumrakem zhasla naděje

Se soumrakem zhasla naděje

Fotbalisté Pardubic dlouho mistrovi odolávali, pak přišla velmi rychlá pohroma

První bod z venku

První bod z venku

Pardubičtí fotbalisté remizovali na jablonecké Střelnici 1:1