Další ztracené body…

hokej - 26. 12. 2021

PARDUBICE – Stejně jako naposledy proti Brnu vedlo Dynamo i dnes proti Vítkovicím o dvě branky, aby ale nakonec zase o výhru přišlo… V první třetině se trefili Kousal a Poulíček a Pardubice směřovaly k vítězství. O něj ale přišly poté, co nejprve ve 28. minutě snížil Polák, deset minut před koncem vyrovnal Plášil a rozhodující penaltou zařídil vítězství Ridery expardubický Marosz…

35. kolo: Dynamo Pardubice – Vítkovice Ridera 2:3 sn (2:0, 0:1, 0:1 – 0:0). Branky a nahrávky: 7:08 Kousal (Mikuš), 14:11 Poulíček (Košťálek) - 27:25 Polák (Bukarts), 49:24 Plášil (Lakatoš, Hruška), rozhodující nájezd Marosz.  PARDUBICE: Klouček – Mikuš, Nakládal, Vála, Košťálek, Kolář, Robertson, Zdráhal – Kousal, Musil, Camara – Říčka, Poulíček, Cienciala – Hecl, Paulovič, Blümel – Anděl, Roman, Rohlík. (saf).