Na příštích sedm let

Město Pardubice - 19. 01. 2022
Na příštích sedm let

PARDUBICE - Město zahájilo koncesní řízení, na jehož konci by měl být znám nový provozovatel skateparku nacházejícího se v ulici kpt. Bartoše. Zájemce, který v řízení uspěje, se bude o areál starat po dobu sedmi let a jeho úkolem bude zajistit bezpečnost areálu, který je ideálním místem pro všechny milovníky skateboardů, BMX kol, inline bruslí nebo koloběžek.

 

„Areál skateparku se stal zejména mezi mladými lidmi vyhledávaným místem k tomu, aby zde smysluplně trávili svůj volný čas, například jízdou na skateboardu, koloběžkách či inline bruslích, byla by proto škoda, kdyby toto místo zůstalo bez provozovatele, který by se o něj staral. Věřím, že se nám v rámci koncesního řízení podaří najít vhodného zájemce, který by měl provoz skateparku převzít zhruba ve druhé polovině tohoto roku,“ informuje náměstek primátora zodpovědný za oblast rozvoje a strategie Jan Nadrchal s tím, že jednou z podmínek je prokázání, že zájemce po dobu minimálně tří po sobě jdoucích sezon provozoval areál stejné nebo podobné velikosti.

 

Zájemci mohou své nabídky zasílat do 10. února 2022 do 11:00 hodin, a to elektronicky prostřednictvím Národního elektronického nástroje (NEN). (iko) Foto: skateparkpardubice.cz

Mohlo by vás zajímat:

Nový azylový dům

Nový azylový dům

Město zkvalitní služby i pro lidi bez domova

Aviatická pouť již tento víkend

Aviatická pouť již tento víkend

Letový program začne v sobotu i v neděli v 11.30 hodin

Jak přijet na letiště MHD

Jak přijet na letiště MHD

Dopravní podnik zavádí o víkendu posilové spoje

Zakopaná e-koloběžka

Zakopaná e-koloběžka

Pachateli za protiprávní jednání hrozí postih ve správním řízení

Dopravní podnik vyhlašuje pátrání

Dopravní podnik vyhlašuje pátrání

Nebyli jste to právě vy? Zkontrolujte si kód transakce

Pozornost Jahnově ulici

Pozornost Jahnově ulici

Pardubice hledají firmu na obnovu stromořadí