Dynamo otočilo zápas v Plzni

hokej - 27. 01. 2022

PLZEŇ – Ve 46. kole hokejové extraligy se Dynamo představilo v Plzni, kde po dvou třetinách prohrávalo 2:0. Pak ale k obratu zavelel kanadský snajpr Camara, kterého následně doplnili Robertson a Cienciala a Dynamo rázem vedlo 2:3! Plzeň v zoufalém náporu a trochu se štěstím sice ještě stačila tři a půl minuty před koncem třetí třetiny vyrovnat, nicméně byly to nakonec Pardubice, které se radovaly z výhry. V čase 63:00 rozvlnil síť za Svobodovými zády opět Camara. Dynamo si tak připsalo druhou výhru během 24 hodin a posunulo se na druhou příčku v extraligové tabulce!

46. kolo: Škoda Plzeň – Dynamo Pardubice 3:4 p (1:0, 1:0, 1:3 – 0:1). Branky a nahrávky: 19:48 Přikryl (Bulíř, Suchý), 24:15 Bulíř (Suchý), 56:26 Kaňák (Lang) – 40:44 Camara (Robertson, Kousal), 45:15 Robertson (Cienciala, Poulíček), 50:24 Cienciala (Košťálek, Mikuš), 63:00 Camara. PARDUBICE: Klouček – Mikuš, Zdráhal, Robertson, Košťálek, Vála, Sergienko, Kaštánek – Hecl, Poulíček, Blümel – Kousal, Musil, Camara – Paulovič, Roman, Cienciala – Urban, Anděl, Rohlík. (saf)

Foto: MILAN KŘIČEK (Anthony Camara přidal v utkání v Plzni svoje další dvě branky a s celkovým počtem 22 zásahů se dostal na druhé místo mezi extraligovými střelci)