Čtvrtá prohra v řadě…

hokej - 22. 02. 2022

PARDUBICE – Ještě necelých pět minut před koncem vedly Pardubice 1:0, aby pak ale přišla „klasika“. V čase 55:52 Liberec prakticky z ničeho nic vyrovnal a o další dvě minuty později vstřelil vítězný gól… Jemu předcházela přesilovka Bílých Tygrů, kterou zadarmo dostali za lichou trenérskou výzvu Richarda Krále při vyrovnávací brance. Dynamo si tak připsalo čtvrtou prohru v řadě a o třetí místo v tabulce po základní části bude muset ještě hodně moc bojovat.

55. kolo: Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec 1:2 (0:0, 1:0, 0:2). Branky a nahrávky: 24:48 Musil (Košťálek) – 55:52 Derner, 57:32 Melancon.  Diváků: 4597. PARDUBICE: Frodl – Mikuš, Zdráhal, Sergienko, Košťálek, Petgrave, Hrádek, Vála – Paulovič, Poulíček, Blümel – Kousal, Musil, Camara – Říčka, Roman, Cienciala – Hecl, Anděl, Urban. (saf)