Nakládačka v Plzni

fotbal - 26. 02. 2022

PLZEŇ – Ve 23. kole nejvyšší fotbalové soutěže se Pardubice představily v plzeňské Doosan Aréně, kde je tamní Viktoria jednoznačně přehrála. Domácí fotbalisté, kteří nastoupili v dresech s protiválečným nápisem na hrudi, zahájili svou kanonádu ve 34. minutě, kdy se hlavou trefil Hejda. V samém závěru první půle pak zaúřadoval hlavičkou Kopic, aby třetí branku Plzeň přidala hned čtyři minuty po zahájení druhého poločasu. Debakl Pardubic pak Bílkův výběr dovršil v nastaveném čase…

23. kolo: FC Viktoria Plzeň – FK Pardubice 4:0 (2:0). Branky: 34. Hejda, 44. J. Kopic, 49. M. Havel, 90+1. Chorý. PARDUBICE: Letáček – D. Kostka (72. T. Čelůstka), F. Čihák, Toml, Cadu – Tischler – Lupač (69. Huf), Vacek (C) (83. Patrák), Solil, Jakub Rezek (46. Dwomoh) – P. Černý (46. Rayan). (saf)

Šťastná plichta

Pardubičtí fotbalisté remizovali ve Zlíně

Zmar pod hradeckými lízátky

Pardubičtí fotbalisté v derby neuspěli, příliš pozdě začali být aktivní

Proti Plzni od začátku v deseti

Vývoj utkání s Viktorií výrazně ovlivnil Halinského faul, Pardubičtí však nakonec i křesali naději