Studenti a příští zaměstnavatelé

Region - 07. 03. 2022
Studenti a příští zaměstnavatelé

PARDUBICE - Propojit nadějné studenty s budoucími zaměstnavateli. To je cíl veletrhu pracovních příležitostí KONTAKT, který nabídne možnost setkání 7 tisícům vysokoškoláků Univerzity Pardubice. Letošního už 21. ročníku se zúčastní 48 společností z různých oblastí a odvětví. Akce se bude konat ve středu 9. března od 9 do 15 hodin v Aule Arnošta z Pardubic a ve foyeru Fakulty chemicko-technologické.

 

Studenti mají příležitost se osobně představit personálním manažerům jednotlivých firem. Mohou jim předat své životopisy a diskutovat podrobně o pracovních podmínkách nebo o tom, jak probíhá v jednotlivých firmách přijetí u nového zaměstnance.

 

Na místě je také možné si domluvit stáž nebo spolupráci při studiu. A dozvědět se, jaké má která společnost požadavky.

Pro účastníky je připravený i doprovodný program. Studenti dostanou příležitost s odborníky zjistit, jestli je jejich životopis správně napsaný, zkusí si pohovor nanečisto nebo mohou využít k získání informací setkání s koučem. Zároveň si budou moci nechat udělat i profesionální fotografii pro CV nebo pro profil na síti LinkedIn.

 

Studenti nižších ročníků se od personalistů dozví tipy na odborné praxe nebo stáže a budou mít možnost si domluvit i téma budoucí diplomové práce. Veletrh Kontakt nabídne také rady pro práci v zahraničí, odborné přednášky a jako bonus čekají na studenty soutěže o zajímavé ceny.

 

Veletrh pracovních příležitostí KONTAKT 2022 organizují pro studenty Univerzity Pardubice její dvě fakulty – Fakulta ekonomicko-správní a Fakulta chemicko-technologická. (MaM)

Mohlo by vás zajímat:

Univerzita rozsvítí Strom přání

Univerzita rozsvítí Strom přání

Pomáhá před Vánocemi také charitativními akcemi

Advent na zámku

Advent na zámku

Se zvířátky, dílnami a Sladkými Vánocemi

Zastropují navýšení ceny

Zastropují navýšení ceny

Na centrálním příjmu v Pardubické nemocnici byla prostavěna již půl miliarda

Částka, která pomůže

Částka, která pomůže

Pardubickému kraji bude přiděleno 370 milionů na opravy silnic

Odneslo to pivo v basách

Odneslo to pivo v basách

Silnice u Horních Ředic byla kvůli nehodě nákladního vozu uzavřena

Opět na Ukrajině

Opět na Ukrajině

Kraj plánuje pomoc poničené obci v Chersonské oblasti