Nakládačka v Liberci

fotbal - 09. 03. 2022

LIBEREC – Dohrávané utkání 21. kola nejvyšší fotbalové soutěže se Pardubicím vůbec nepovedlo, když si z Liberce odvezly slušný nářez… Na první branku, kterou domácí vsítili už v jedenácté minutě, stačili ještě Východočeši reagovat, když Huf o čtyři minuty později vymetl levou šibenici. Pak už se ale trefovali jen modrobílí… Zápas bezpochyby ovlivnila červená karta, kterou pardubický Hranáč schytal už po čtvrt hodině hry.

21. kolo: FC Slovan Liberec – FK Pardubice 4:1 (3:1). Branky: 11. Mikula (Purzitidis), 26. Rabušic z penalty, 30. Rabušic (Tiéhi), 76. Rondić – 15. Huf (L. Matějka). PARDUBICE: Letáček – D. Kostka, Hranáč, F. Čihák, Cadu (82. T. Čelůstka) – Jeřábek (C) – Huf (66. P. Černý), Vacek (46. Patrák), Solil, Lupač (61. Jakub Rezek) – L. Matějka (46. Akosah-Bempah). (saf)

Proti Plzni od začátku v deseti

Vývoj utkání s Viktorií výrazně ovlivnil Halinského faul, Pardubičtí však nakonec i křesali naději