Dynamo je ve čtvrtfinále!

hokej - 14. 03. 2022

CHOMUTOV – V nejkratší možné době si pardubičtí hokejisté zajistili postup mezi nejlepších osm týmů extraligy. Po prvních dvou zápasech předkola s Karlovými Vary vyhráli dnes i třetí klání a mohou se tak těšit na čtvrtfinále s Českými Budějovicemi. Po brzkém gólu Dynamu stačilo necelých dvacet vteřin k tomu, aby na přelomu patnácté minuty skóre otočilo ve svůj prospěch. O jednogólové vedení nicméně přišlo v samém závěru první části. A protože další dvě třetiny už žádný gól nepadl, muselo se rozhodnout v prodloužení. Nejen nastavení a celý zápas, ale potažmo i celou sérii ve prospěch Pardubic nakonec zařídil nejlepší kanonýr týmu Robert Říčka!

Předkolo 3. zápas: Energie Karlovy Vary – Dynamo Pardubice 2:3 p (2:2, 0:0, 0:0 – 0:1). Branky a nahrávky: 2:56 Vondráček (Beránek), 19:41 Beránek (Flek, Havlín) - 14:45 Musil (Camara, Matýs), 15:08 Poulíček (Hrádek, Kolář), 68:06 Říčka (Poulíček). Konečný stav série: 0:3. PARDUBICE: Frodl – Mikuš, Zdráhal, Vála, Petgrave, Kolář, Hrádek, Nedbal – Camara, Kousal, Musil – Říčka, Poulíček, Cienciala – Koffer, Anděl, Rohlík – Paulovič, Urban, Matýs. (saf)