Peníze se vrátily majitelkám

Město Pardubice - 16. 03. 2022
Peníze se vrátily majitelkám

PARDUBICE – Na své věci je třeba dávat pozor a být obezřetný se vyplácí. Posuďte sami ze dvou příběhů z minulých dnů, o nichž informovala mluvčí krajské policie Dita Holečková.

 

Žena u bankomatu si chtěla vybrat své peníze. Celá transakce proběhla v pořádku, bankomat jí peníze vydal, ale ona si je zapomněla vzít. Našla je však poctivá nálezkyně, která je donesla na místní služebnu policie. Asi za půl hodiny na stejné místo přišla žena oznámit, že si v bankomatu zapomněla peníze. Poté, co policisté prověřili, že se skutečně jedná o majitelku vybrané hotovosti, peníze jí byly vráceny.

 

Šťastný konec s jiným příběhem má i případ, který řešili policisté rovněž před několika dny. Když šla žena nakupovat do jednoho pardubického supermarketu, peněženku měla u sebe. O několik okamžiků později zjistila, že už ji nemá. Celou věc hned oznámila na linku 158. Za pomoci kamerových záznamů a díky okamžité operativní činnosti policistů se podařilo zjistit muže, který později uvedl, že peněženku našel, ale místo toho, aby to oznámil, ji sebral ze země a nechal si ji. Žena nakonec dostala své věci zpět. (zr) Ilustrační foto: pravniprostor.cz

Mohlo by vás zajímat:

Prázdniny, čas oprav

Prázdniny, čas oprav

Pardubice během léta investují do škol přes 70 milionů

Sportovní park za polovinou

Sportovní park za polovinou

Návštěvníky čeká nabitý víkend plný sportu i kultury

INDIGO od září

INDIGO od září

Radní dali zelenou další nové škole na území města

Příjem v Jindřišské zastaven

Příjem v Jindřišské zastaven

Výdej materiálu nadále pouze v úterý dopoledne

Bohatý program nejen Na Špici

Bohatý program nejen Na Špici

V sobotu se opět rozjede devítidenní sportovní maraton

Wonkův most čeká oprava

Wonkův most čeká oprava

Mohla by začít příští rok