Pardubice mají další výhru!

fotbal - 07. 05. 2022

PRAHA – Třetí výhru v řadě ve skupině o sestup zaznamenali pardubičtí fotbalisté, kteří ve svém pražském azylu porazili sestupující Karvinou, která hrála od konce úvodního poločasu o deseti. O branky Východočechů se již v první půli postarali Čihák a Čelůstka. I přes mnoho dalších nevyužitých šancí si Pardubice připsaly další veledůležité body a přiblížily se tak k záchraně v nejvyšší soutěži.

Skupina o udržení - 3. kolo: FK Pardubice – MFK Karviná 2:0 (2:0). Branky: 33. Čihák, 41. Čelůstka. Diváků: 650. PARDUBICE: Markovič – Kostka, Hranáč (45+1. Pojezný), Čihák, Čelůstka – Jeřábek (C) – Lupač (86. Huf), Vacek, Červ, Patrák (46. Cadu) – Černý (76. Sychra). (saf)

Zmar pod hradeckými lízátky

Pardubičtí fotbalisté v derby neuspěli, příliš pozdě začali být aktivní

Proti Plzni od začátku v deseti

Vývoj utkání s Viktorií výrazně ovlivnil Halinského faul, Pardubičtí však nakonec i křesali naději