Tři sestry míří do pivovaru

Kultura - 14. 05. 2022
Tři sestry míří do pivovaru

PARDUBICE - Tři sestry jsou zpět! Letos znovu kapela vyrazila na tradiční letní turné. Na své hudební štaci muzikanti v čele s Lou Fanánkem Hagenem samozřejmě nemohou ani v roce 2022 minout Pardubice. Zahrají zde v pátek 27. května.

 

V uvedený den to kapela Tři sestry již po dvanácté rozjede v areálu Pardubického pivovaru. „Navazujeme na dlouholetou tradici velmi úspěšných koncertů, které v předchozích jedenácti ročnících navštívily desetitisíce fanoušků,“ říká David Kantor, zástupce pořadatelské agentury Máša Agency.

 

Turné kapely s názvem „Jezdíme hrát do světa Tour 2022“ čítá celkem 23 zastávek. Několik úspěšných koncertů mají muzikanti již za sebou. Náležitě si je užili jak oni, tak i jejich fanoušci. „Od prvního koncertu si to neskutečně užíváme! Opět totiž nechybí spousta rokenrolu, k vypití několik sudů piva, a hlavně dobrá nálada,“ shrnul za Tři sestry kapelník Tomáš Magor Doležal.

 

I v Pardubicích se fanoušci mohou těšit jak na léty prověřené hity, tak na skladby z posledního alba kapely. Jako své hosty přiveze skupina Tři sestry do Pardubického pivovaru dvě předkapely, kterými budou E!E a MZH.

Areál pivovaru se otevře od 18 hodin. Koncert začne v 19 hodin. V areálu bude k dispozici dostatečný počet výčepních míst, občerstvení i toalet. Pro všechny návštěvníky je připraveno občerstvení a také zásoby Čerstvého piva z ležáckého sklepa a 11stupňového zlatavého Viléma. Obě chmelové pochoutky jsou z produkce Pardubického pivovaru. Dobrou zprávou je i to, že v případě nepřízně počasí bude část areálu zastřešena.

 

Aktuální informace lze sledovat na Facebooku. Vstupenky jsou k zakoupení na www.ticketstream.cz nebo na prodejně Pivovarka v Pardubickém pivovaru. Cena vstupenky v předprodeji je 550 Kč. Celou akci již po dvanácté pořádá pardubická produkční agentura Máša Agency s.r.o. (zr) Foto: MÁŠA AGENCY

Mohlo by vás zajímat:

Magický plenér ožívá

Magický plenér ožívá

Východočeské divadlo se navrací na Kunětickou horu

Klasický balet v mladém provedení

Klasický balet v mladém provedení

Čtvrteční pardubické představení Coppélie připravila ZUŠ Havlíčkova

Koncerty k pohnutým událostem

Koncerty k pohnutým událostem

Spolek Klasická hudba mladým připomene heydrichiádu

Na klasiku opět s abonmá

Na klasiku opět s abonmá

Komorní filharmonie odtajnila program 54. sezony

Rychlost dopadu sněhové vločky

Rychlost dopadu sněhové vločky

Májovou premiérou Východočeského divadla bude hra o setkávání i míjení

Zazní Osudová

Zazní Osudová

V pondělí bude představena nová koncertní sezona Komorní filharmonie