Zakopaná e-koloběžka

Město Pardubice - 19. 05. 2022
Zakopaná e-koloběžka

PARDUBICE – Určitě každý „Pardubák“ ví, že si ve městě může zapůjčit elektrickou koloběžku, ale bohužel ne každý „pronajímatel“ ví, jak se k ní má chovat. Některé se povalují na chodnících, někdy visí na stromě… Jistý hříšník posunul tyto bezohledné hranice zase o něco dál, a to tím, že ji zakopal. 

 

Devětadvacetiletý muž venčil psa v dubinském lese, když nedaleko tamní cesty zahlédl částečně zakopanou zelenou elektrokoloběžku. Jelikož mu bylo jasné, že takto se někdo k zapůjčenému dopravnímu prostředku zachoval „nevhodně“, vyrozuměl o netradičním nálezu policisty.

 

„Kolegové z dubinského obvodního oddělení nález zadokumentovali, koloběžku zajistili a předají ji majiteli. Kdo ji měl naposledy zapůjčenou, se pravděpodobně zobrazí v příslušném aplikačním systému,“ sdělila tisková mluvčí krajských policistů Eva Maturová.

 

A dále dodává: „Buďte ohleduplní na komunikaci nejen při samotné jízdě, ale k zapůjčeným věcem se chovejte tak, jako by patřily vám. Možná to byla legrace v okamžiku, kdy byl někdo pod vlivem party posilněný alkoholem, ale tahle sranda se opravdu nevyplácí. Pachateli za toto protiprávní jednání hrozí postih ve správním řízení. K jeho dopadení můžete přispět i vy. Pokud máte informace vedoucí k jeho dopadení, volejte kolegům z Obvodního oddělení Pardubice 3 na číslo 974 566 741.“ (zr) Foto: PČR

Mohlo by vás zajímat:

Rychlodráhu neuzavřou

Rychlodráhu neuzavřou

Uzavírky budou částečné, práce se však prodlouží do 21. srpna

Letní stadion se brzy zazelená

Letní stadion se brzy zazelená

Finanční rezerva pokryje vícenáklady spojené s vytvořením kvalitnějšího zázemí

MHD Pardubice: Přehled změn

MHD Pardubice: Přehled změn

Rekonstrukce klíčového podjezdu přinese složitější cestování

Pro spokojenost dětí i rodičů

Pro spokojenost dětí i rodičů

Tábory finanční podpora města ani letos nemine

Podpora talentů i kreativity

Podpora talentů i kreativity

Nový formát Kulturního fóra se osvědčil

Připravte se na komplikace

Připravte se na komplikace

Oprava železničního mostu na počátku července zcela uzavře podjezd v ulici Jana Palacha