Trasa posilových spojů bude vedena následovně:
Letiště – Závodiště – Hl. nádraží (st. č. 2) – Autobusové nádraží – Palackého – K Polabinám - Masarykovo nám. – 17. listopadu – Jana Palacha – Domov mládeže – Teplého – Dopravní podnik – Závodiště – Letiště.
Odjezdy posilových spojů z Letiště, Hlavního nádraží a z centra města v době od 11:00 hod. do 16:20 hod. budou v pravidelném intervalu 20 minut.
Z Letiště budou poté od 16:20 hod. do 17:30 hod. odjezdy posilových spojů v pravidelném intervalu 10 minut po trase:
Letiště – Závodiště – Hlavní nádraží – Autobusové nádraží – Palackého – K Polabinám – Masarykovo náměstí.
Posilové spoje obsluhují všechny zastávky v trase posilových linek. V posilových spojích platí shodné tarifní podmínky jako na linkách MHD. (dpmp) Ilustrační foto: verejna-doprava.eu
Mohlo by vás zajímat:
Město Pardubice odkrývá finální podobu nové ZUŠ v Polabinách
Jaké události z našich dějin se objevují v německých publikacích?