Výrobci se mohou hlásit

Region - 07. 06. 2022
Výrobci se mohou hlásit

PARDUBICKO - Společnost Agrovenkov vyhlašuje již 16. ročník soutěže potravinářských výrobků MLS Pardubického kraje 2022. Do soutěže se mohou přihlásit výrobci, kteří splní podmínky soutěže a včas se do ní přihlásí. Uzávěrka přihlášek pro letošní ročník je 22. července 2022.

 

„V Pardubickém kraji vzniká mnoho výborných, kvalitních, a především bezpečných potravin. Každoročně oceňujeme ty nejlepší z nich v rámci soutěže MLS Pardubického kraje, a ani letos tomu nebude jinak. Naším cílem je, aby se tyto regionální potraviny dostaly do širšího povědomí a lidé jim dali šanci. Vážím si toho, že i přesto, s jakými podmínkami se výrobci musí potýkat, nevzdávají se a v produkci nepřestávají. Za to všem velmi děkuji,“ řekl radní pro venkov, zemědělství a životní prostředí Miroslav Krčil.

 

Vyhlášení a ocenění výrobců letošního ročníku se uskuteční 25. září 2022 v rámci Krajských dožínek na Pernštýnském náměstí v Pardubicích. V každé kategorii a skupině budou vyhodnoceny a oceněny nejlepší výrobky a zároveň vyhlášen absolutní vítěz kategorie. Záštitu nad akcí převzal hejtman Pardubického kraje Martin Netolický, společně s radním Miroslavem Krčilem bude ocenění udílet.

 

Veškeré informace včetně přihlášky a podmínek soutěže naleznete na webových stránkách mlspardubickehokraje.cz. (DeP) Ilustrační foto: Pk (Ze soutěže MLS Pardubického kraje v roce 2020)

Mohlo by vás zajímat:

Kraj vybral zhotovitele úprav

Kraj vybral zhotovitele úprav

Objekty domova mládeže v Rybitví zatím slouží ukrajinským uprchlíkům

Zbývá už jen poslední patro

Zbývá už jen poslední patro

V novém srdci Pardubické nemocnice vše pokračuje podle harmonogramu

Zbývají ještě okna

Zbývají ještě okna

Regionální muzeum v Chrudimi prosvítila opravená zdobná fasáda

Joystick a hlasové povely

Joystick a hlasové povely

Přeloučská autoškola vychází vstříc i handicapovaným zájemcům o řidičák

Ocenění i do Choltic

Ocenění i do Choltic

Kraj daruje úspěšným obcím v soutěži Vesnice roku přes milion korun

Třetí, nebo čtvrtou dávku?

Třetí, nebo čtvrtou dávku?

Očkovací kamion bude příští týden v Pardubicích