Hlavní bránou pouze pěší

Region - 09. 06. 2022
Hlavní bránou pouze pěší

PARDUBICE - V pondělí 13. června dojde k rozšíření záboru stavby budovy urgentního příjmu rostoucího v Pardubické nemocnici. Toto rozšíření si vyžádá dočasné uzavření hlavní (horní) vjezdové brány do areálu.

 

„Nemocnice proto prosí pacienty i návštěvníky nemocnice o ohleduplnost a respektování dopravního značení,“ uvedla Karolína Frýdová z oddělení komunikace a marketingu Nemocnic Pardubického kraje.

 

Stavba pardubického urgentního příjmu běží podle plánu a pro další pokročení ve stavebních pracích je nutné posunout zábor až do těsné blízkosti prostoru před nemocniční lékárnou.

 

Pro veřejnost bude tento zábor znamenat několik změn: vjezd hlavní (horní) vrátnicí do areálu Pardubické nemocnice bude uzavřen (s výjimkou sanitních vozů), vjezd a výjezd do areálu bude možný pouze spodní vrátnicí, která bude v nepřetržitém provozu, kolem nemocniční lékárny bude zachován pouze průchod pro pěší.

 

„Prosíme pacienty, návštěvníky i všechny další příchozí do nemocnice, aby se po areálu pohybovali se zvýšenou opatrností. Řidiče pak prosíme o dodržování dopravního značení vně i uvnitř areálu,“ apeluje Frýdová s tím, že provoz lékárny a zdravotnických potřeb i přes výše uvedené změny zůstane po celou dobu záboru zachován beze změny. (zr) Foto: BEDŘICH PRÁCHENSKÝ

Mohlo by vás zajímat:

Především do oblasti dopravy

Především do oblasti dopravy

Investice kraje posílí v letošním roce 1,2 miliardy korun

Za účasti odborníků od nás

Za účasti odborníků od nás

Restaurátoři z Univerzity Pardubice zkoumají malby Emauzského kláštera

Policie hledá svědky

Policie hledá svědky

Chodec po střetu ve Starém Hradišti skončil v nemocnici

Vít Rakušan na Pardubicku

Vít Rakušan na Pardubicku

Ministr vnitra navštívil v pátek LDN Rybitví a „chemičárnu“ v krajském městě

Obor, který studenty baví

Obor, který studenty baví

Chemiklání se letos z Univerzity Pardubice a Cambridge rozšíří i na Oxford

Pro veřejný sektor

Pro veřejný sektor

Kraj rozšiřuje spolupráci s Univerzitou Pardubice