Krajské soutěže v nové sezoně

Fotbal - 05. 07. 2022
Krajské soutěže v nové sezoně

PARDUBICKO - Všechny fotbalové soutěže pardubického kraje již mají pevné složení. V krajském přeboru se od podzimu objeví čtyři nové celky - k postupujícím Libišanům se do krajské soutěže probojovaly Lázně Bohdaneč, FK Přelouč a navíc i vysokomýtská rezerva, která nahradí Proseč, jež se přihlásila do I. A třídy. Novinkou je i osud Rohovládovy Bělé, která po sestupu z KP opouští zcela krajské fotbalové soutěže. 

 

Zástupce regionu Pardubice bude poprvé v historii v I.A třídě zcela chybět. V Krajském přeboru bude mít Pardubicko sedm zástupců, v I. B třídě skupiny A bude celkem osm zástupců. Nová mistrovská sezona v Pardubickém kraji bude zahájena  v KP 6. a 7. srpna, I. A třída a obě skupiny I.B třídy začnou o týden později druhým kolem. 

 

Krajský přebor Pardubického kraje: 1. Lanškroun, 2. Moravany, 3. Pardubičky, 4. Vysoké Mýto B, 5. Moravská Třebová, 6. Třemošnice, 7. Svitavy, 8. Česká Třebová, 9. Holice, 10. Litomyšl, 11. Libišany, 12. Přelouč, 13. Choceň, 14. Heřmanův Městec, 15. Horní Ředice, 16. Lázně Bohdaneč.

 

I. A třída PK: 1. České Heřmanice, 2. Polička, 3. Ústí nad Orlicí B, 4. Skuteč, 5. FC Jiskra 2008, 6. Letohrad B, 7. Svitavy B, 8. Tatenice, 9. Luže, 10. Jablonné nad Orlicí, 11. Dolní Újezd, 12. Zámrsk, 13. Proseč, 14. Prosetín. 

 

I. B třída skupina A: 1. Hrochův Týnec, 2. Moravany B, 3. Nasavrky, 4. Přelovice, 5. Stolany,  6. Chvojenec, 7. Rváčov, 8. Slatiňany, 9. Řečany nad Labem, 10. Horní Jelení, 11. Rozhovice, 12. Rosice nad Labem, 13. Choltice, 14. Opatovice nad Labem. (zrm) Ilustrační foto: MILAN KŘIČEK

Mohlo by vás zajímat:

Název stadionu je posvěcen

Název stadionu je posvěcen

Už je to i vidět: Fotbalisté budou hrát ve CFIG Areně

Bod z Liberce

Bod z Liberce

Pardubičtí fotbalisté uhráli v Liberci remízu

Gólman Nita do Pardubic!

Gólman Nita do Pardubic!

Fotbalisty Pardubic posílil brankář Florin Nita

Důstojná rozlučka s Ďolíčkem

Důstojná rozlučka s Ďolíčkem

Pardubičtí fotbalisté uhráli s prvním mužstvem tabulky remízu 1:1

Klíč na Slovácko nenašli

Klíč na Slovácko nenašli

Fotbalisté Pardubic odjíždějí z Jižní Moravy s porážkou 0:1

Hradec zahnán do kouta

Hradec zahnán do kouta

Ve východočeském derby řádil Dominik Janošek