Addamsova rodina 2

Kultura - 03. 08. 2022
Addamsova rodina 2

PARDUBICE – Letní kino rebel u Wonkova mostu připravilo na dnešní večer pro diváky klasickou lahůdku. 

 

Režisér Greg Tiernan servíruje – kdy jindy než na Halloween – pokračování Addamsovy rodiny, v animované sérii jako díl číslo dva. Oblíbení výstřední členové Gomez, Morticia, Pugsley, Wednesday a strýček Fester se tentokrát vydávají na dovolenou po Spojených státech. A kam jinam než na ta nejděsivější místa, které USA nabídnou. Diváci tak společně s Addamsovými navštíví Údolí smrti, Grand Canyon a zjistí, že i návštěva tak klidného místa, jako jsou Niagarské vodopády, se může zvrhnout ve vodní jízdu o život.

 

Dovolená se ale bez komplikací neobejde. Dospívající Wednesday se snaží najít vlastní identitu, pochybuje o svém začlenění do rodiny, a v jistotě jí rozhodně nepomůže setkání s právníkem, jenž jí oznámí, že nemusí být dcera Gomeze a Morticie. Z road tripu plného hrůz se tak stává mise za záchranou rodiny, hledáním smyslu existence a nacházením nových, důležitých rodinných hodnot. 

 

Pokračování je opět koncipované pro nejmenší diváky, a zůstává zábavnou, nenáročnou podívanou. Dospělejší diváky naopak potěší odkazy na klasické hororové snímky například rozcestí v poušti či parodie závěrečné scény legendární Carrie.

 

Addamsova rodina 2 je příjemnou rodinnou komedií, která dětskému publiku nabídne základní vhled do světa strašidel a hororu, který je může čekat za několik let.

 

Na diváky čeká dnes večer od 21:00 hodin v Pardubickém letním kině Rebel, na pravém břehu Labe, vedle mostu Pavla Wonky. Vstup jako tradičně zdarma. Bližší informace na www.letni-kino.cz. (zr)

Mohlo by vás zajímat:

Zlatá Pecka ve znamení Mozarta

Zlatá Pecka ve znamení Mozarta

Hudební festival v Chrudimi začíná již tuto neděli, navštíví i další místa

Hasiči a Vřískot

Hasiči a Vřískot

Víkend v Pardubickém letním kině Rebel

Do poslední třetiny

Do poslední třetiny

17. ročníku Pardubického letního kina Rebel se daří

Dechovky ve Strašově v novém

Dechovky ve Strašově v novém

Kulturní areál se změnil k nepoznání

Diváci byli spokojeni

Diváci byli spokojeni

Divadelní festival Pernštejnlove zažil navzdory deštivému závěru rekordní návštěvnost

Festival Pernštejnlove zahájen

Festival Pernštejnlove zahájen

Olomoucké Divadlo Tramtarie bylo odměněno nadšeným potleskem vyprodaného hlediště