Největší akce v historii Paláce

Město Pardubice - 07. 09. 2022
Největší akce v historii Paláce

PARDUBICE - Slavnostní otevření zrekonstruovaného komplexu Paláce Pardubice je tady. Přijďte se 16.9. podívat na nové prostory a užít si zábavný den plný pestrého programu, který si pro vás Palác Pardubice přichystal. Chybět nebude ani doprovodný street food festival, který poběží celý víkend. 

 

Největší akce v historii Paláce Pardubice je tady. Rekonstrukce, která měla za úkol propojit jej se sousedním bývalým Priorem, je zdárně téměř u konce a nyní se nový rozšířený Palác Pardubice otevírá veřejnosti. V pátek 16.9. se uskuteční velkolepá akce plná zábavy s možností prohlédnout si nové prostory v srdci krajského města.

 

Doprovodný program bude probíhat v pátek po celé odpoledne od 13 do 21 hodin v Paláci Pardubice ve staré pasáži i v nově otevřených prostorech a chybět nebudou ani venkovní aktivity. Můžete se těšit na zábavné odpoledne nejen pro rodiny s dětmi, nejrůznější slevy po celý den nebo třeba soutěže o zajímavé ceny.

 

Celým dnem bude provázet pardubická moderátorská dvojice Pavel Cejnar a Petra Beránková. Akce se ponese v duchu slavných pardubických symbolů, které se budou prolínat napříč programem – dostihy, hokej, perník, Zlatá přilba a největší obchodní centrum v srdci Pardubic jako jeden z pilířů společenského života v regionu. Nebude tedy chybět zdobení perníčků, simulátor motorky, lety Jana Kašpara ve virtuální realitě, jízda na ponících, air hockey, Super chexx hokej nebo Hokejový lovec světla.

Zpestření programu zajistí Bubble show Matěje Kodeše, držitele 11 světových rekordů, akrobatická show na trickline, vzdušná akrobacie nebo taneční vystoupení. Děti se budou moct zúčastnit malířského workshopu a dospělí jistě ocení stylový pardubický bar na kolech Prostě truck. Každý milovník nesmrtelných kostiček si určitě užije Lego hravý svět a snad každé dítě si rádo skočí ve skákacím hradu.

 

Hravý svět s Muzeem Lega bude mít pro všechny návštěvníky připravenou velkou herní plochu s oblíbenými stavebnicemi Lego a Duplo s doprovodným programem. Těšit se můžete na bezva Lego výzvy, robotizované Lego, soutěže o hodnotné ceny, workshopy s Lego Education a kopec další Lego zábavy.

 

Milovníci hudby jistě ocení koncerty hned dvou původem pardubických kapel eNDee a Ready Kirken, završené slavnostním ohňostrojem.

 

Celý den se ponese v duchu Pardubic, hudby, oslav a zábavy. A pokud byste si chtěli páteční program prodloužit, určitě vás potěší souběžně probíhající street food festival, který se bude odehrávat venku za Palácem Pardubice až do neděle – Festival YUMMY YUMMY nabídne to nejlepší ze světové kuchyně.

 

Hlavní program Paláce Pardubice 16.9.

13:15        T-bass – taneční vystoupení

13:20        Maxíci – koncert (Maxim Turbulenc dětem)

14:20        Klaun Ferda a Mimoň – zábavná show pro děti i dospělé

15:30        Bubble show – Matěj Kodeš – držitel 11 světových rekordů

16:00        Slavnostní ceremonie

16:30        T-bass – taneční vystoupení

16:45        Slack show – trickline akrobatická show

17:00        Richard Nedvěd – trapnomagie

17:45        T-bass – taneční vystoupení

18:00        eNDee – koncert

19:15        Vertigo – vzdušná akrobacie

19:30        Ready Kirken – koncert

21:45        Slavnostní ohňostroj

 

Veškeré informace o akci i Paláci Pardubice se dozvíte na webových stránkách Paláce Pardubice www.palacpardubice.cz v sekci Aktuality. (zr)

 

Mohlo by vás zajímat:

Tři trolejbusy v sobě

Tři trolejbusy v sobě

Dopravu ve městě komplikovala dopravní nehoda v Trnové

K městu zkrátka patří

K městu zkrátka patří

Kapli sv. Anny k dvoustovce popřáli potomci stavitele, Zibi i Kotyk

Poznáte muže na fotografii?

Poznáte muže na fotografii?

Policisté pátrají po muži, jenž by mohl pomoci s objasněním poškození předvolebních stojanů

Semafor a 15 km/h

Semafor a 15 km/h

Provoz na mostu kpt. Bartoše bude od pondělí 26.10. výrazně omezen

A teď již jako všichni ostatní

A teď již jako všichni ostatní

Dopravní podnik ruší bezplatnou přepravu pro občany Ukrajiny

Prospěšná inovace

Prospěšná inovace

Zastávkové přístřešky, které jsou bezpečné i pro ptactvo