Třída Míru bez MHD

Město Pardubice - 15. 03. 2023
Třída Míru bez MHD

PARDUBICE – V termínu od 27.3. do 9.7.2023 bude z důvodu opravy dlažby uzavřena třída Míru v úseku mezi ulicemi 17. listopadu a Sladkovského. Dojde tak ke změnám trasy u linek MHD č. 2, 13, 27, 98 a 99.

 

Spoje linek č. 2 a 13 budou ve směru do Polabin vedeny odklonem Sukovou třídou a obslouží zastávku Náměstí Republiky jako náhradní za zastávku U Grandu. Zastávky Třída Míru a Masarykovo náměstí budou zrušeny bez náhrady.

 

Spoje linky č. 27 budou obousměrně vedeny odklonem přes Sukovu třídu. V obou směrech obslouží zastávku Masarykovo nám. jako náhradní za zastávku Třída Míru a ve směru na Duklu navíc obslouží zastávku Náměstí Republiky jako náhradní za zastávku U Grandu.

 

Spoje linky č. 98 bude ve směru na Hlavní nádraží vedeny odklonem po Sukově třídě. Obslouží zastávku Náměstí Republiky jako náhradní za zastávku U Grandu a Masarykovo náměstí (st. č. 2) jako náhradní za Třídu Míru.

 

Spoje linky č. 99 budou ve směru do Polabin vedeny odklonem po Sukově třídě, ul. K Polabinám na Masarykovo náměstí (st. č. 1). Obslouží zastávku Náměstí Republiky jako náhradní za zastávku U Grandu. Zastávka třída Míru bude zrušena bez náhrady. Spoje jedoucí na Hlavní nádraží obslouží zastávku Masarykovo náměstí (st. č. 2) jako náhradní za Třídu Míru. (zr) Foto: FRANTIŠEK VLČEK    

Mohlo by vás zajímat:

Tísňové linky fungují

Tísňové linky fungují

Nehoda v centru Pardubic byla ohlášena až z Německa

Pro přátelskou komunikaci

Pro přátelskou komunikaci

Pardubice se představí v novém kabátě

Aplikace je již otevřena

Aplikace je již otevřena

Za měsíc startují zápisy pro budoucí prvňáčky

Bečka nahradí Böhmovou

Bečka nahradí Böhmovou

Dosavadní městská zastupitelka bude pracovat v zahraničí

Svátky jara, jak je neznáte

Svátky jara, jak je neznáte

Na valech pardubického zámku je opět připravena velikonoční stezka

Zamezit odkládání na skládky

Zamezit odkládání na skládky

Pardubice navyšují počet hnědých kontejnerů pro oddělený sběr bioodpadu