Ondřej Müller obhájil funkci

Region - 02. 04. 2023
Ondřej Müller obhájil funkci

PARDUBICE - Vedení největší organizace TOP 09 v kraji zůstává ve stejném složení. Stranu v krajském městě dál povede PR manažer a zastupitel města Ondřej Müller.

 

Před dvěma lety nastoupilo nové vedení TOP 09 s jediným cílem – uspět ve volbách a vrátit TOP 09 do komunální politiky v Pardubicích. To se povedlo. Půl roku jsme vedli složitá předvolební jednání a poté učinili strategické rozhodnutí o vzniku koalice SPOLU. TOP 09 má nyní zastupitele na magistrátu i na obvodech, pracujeme v komisích rady i v dozorčích radách městských firem,“ shrnuje staronový předseda Ondřej Müller, který obdržel v tajné volbě hlasy všech delegátů sněmu. „Vnímám to jako hezké vysvědčení pro celé vedení, důkaz, že jsme splnili úkol. Zároveň je to motor a energie do další práce, důvěry si moc cením.“Ondřej Müller se narodil v roce 1988, je ženatý a vychovává dvě dcery. Profesně se zabývá PR a marketingem, pracuje jako Krajský manažer TOP 09. Od roku 2022 je také zastupitelem města a členem dozorčí rady EAST BOHEMIAN AIRPORT a.s.Také místopředseda TOP 09 Pardubice zůstává stejný. Byl jím zvolen vědecký pracovník a krajský zastupitel Michal Sláma. „Čekají nás nové výzvy a nové úkoly. Rádi bychom pomohli v boji proti dezinformacím, proto chystáme na toto téma i veřejnou přednášku pro seniory. Připravujeme také akce na podporu Ukrajiny. V neposlední řadě chceme k zájmu o politiku přivést mladé lidi a plánujeme proto tak užší spolupráci i s naší mládežnickou organizací TOP tým,“ shrnuje Michal Sláma agendu pro další období. Michal Sláma působí jako vědecký pracovník královehradecké univerzity a spolumajitel softwarových a technologických společností, zabývajících se vývojem webových a zdravotnických aplikací, především pro podporu terapie dětí s poruchami autistického spektra. Od roku 2020 je krajským zastupitelem.

 

V místním výboru budou pracovat také právník, dopravní expert a zastupitel města Martin Slezák, soudní znalec v oborech ekonomika a stavebnictví Jan Jošt a projektový manažer, zastupitel na obvodu Pardubice VI Michal Pilař. (zr) Foto: TOP 09 (Na snímku Ondřej Müller)

Mohlo by vás zajímat:

Na jubilejním dvacátém sněmu

Na jubilejním dvacátém sněmu

René Živný obhájil post předsedy SNK Evropských demokratů

Poutníci jsou vítáni

Poutníci jsou vítáni

Přelouč se stává centrem východočeské trasy svatojakubské cesty

Zlatý IDET pro SVOS Přelouč

Zlatý IDET pro SVOS Přelouč

Bojové vozidlo MARS 4x4 bylo oceněno na mezinárodním veletrhu obranné techniky

Explosia má Osobnost roku

Explosia má Osobnost roku

Na IDETu byl oceněn také odborník z oboru trhavin Ladislav Říha

Potřetí za sebou

Potřetí za sebou

Obnova Zámku Pardubice bodovala v prestižní soutěži Gloria musaealis

Naděje od týmu profesora Holčapka

Naděje od týmu profesora Holčapka

Univerzita Pardubice představila koncept klinické studie diagnostiky rakoviny slinivky