Rozhodne sedmý duel

basketbal - 19. 05. 2023

PARDUBICE – Pod tíhou děčínského mečbolu a před vyprodanou Dašickou srovnali pardubičtí basketbalisté semifinálovou sérii. O postupujícím do finále se tak rozhodne v sedmém duelu v neděli. Pardubice ještě necelé dvě minuty před koncem prohrávaly o sedm bodů, aby ale šestý mač nakonec dostaly do prodloužení. V něm poté svěřenci trenéra Repeši vyhráli 10:7 a celé utkání tak ovládli o tři body! Nejlepším střelcem Beksy byl Demarco Dickerson se třiadvaceti body.

Semifinále – 6. zápas: BK KVIS Pardubice – BK ARMEX Děčín 81:78 p (13:13, 20:18, 21:19, 17:21 – 10:7). Diváků: 1450 (vyprodáno). (saf)