PRAHA – Souboj čtvrté Dukly s pátými Pardubicemi ve skupině o udržení lépe zvládli domácí, kteří na Julisce zvítězili o dvě branky.
Výsledek utkání ovlivnil začátek druhé půle, když se už po jedenácti vteřinách trefil Milla. Minutu hrůzy pro Střihavkovy svěřence pak o pár vteřin později dokonal domácí Čermák, jenž překonal Vorla podruhé a zvýšil tak na 2:0, přičemž tím stanovil i konečné skóre.
Skupina o udržení 2. kolo: Dukla Praha – FK Pardubice 2:0 (0:0). Diváků: 1853. (saf)
Foto: JAN ŠAFÁŘ (Opět bez bodu i bez vstřeleného gólu se z Prahy vraceli fotbalisté Pardubic. Poděbradskou ulicí směrem k CFIG Aréně projížděli krátce po osmnácté hodině)
Podrobný referát včetně sestavy přinese pondělní tištěné vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude k dispozici v sekci Premium – Archiv tištěných vydání v neděli kolem 22. hodiny.
Mohlo by vás zajímat:
Pardubičtí fotbalisté porazili České Budějovice 1:0, ale fotbal to byl bídný
Fotbalisté Pardubic vstoupili do nadstavby těsnou prohrou na Slovácku