PARDUBICE – Po překvapivé páteční prohře v Liberci se tentokrát Pardubice nenechaly překvapit a v enteria aréně porazily Mladou Boleslav. Po bezbrankové první třetině šli sice nejprve do vedení hosté, ovšem Dynamo záhy srovnalo a pak už se trefovali jen svěřenci kouče Pešána.
3. kolo: Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav 4:1 (0:0, 3:1 1:0). Branky Pardubic: Kondelík, Čerešňák, Sedlák, Mandát. Diváků: 9386. (saf)
Foto: MILAN KŘIČEK (Proti Mladé Boleslavi se vrátil do pardubické sestavy Miloš Kelemen)
Mohlo by vás zajímat: