MOL CUP: zase na Baník

fotbal - 03. 10. 2025
MOL CUP: zase na Baník

PARDUBICE – Los osmifinále tuzemského poháru rozhodl o tom, že se fotbalisté Pardubic v boji o čtvrtfinále opět střetnou s ostravským Baníkem. Se stejným soupeřem svěřenci trenérů Němečka a Krejčího padli ve středeční ligové dohrávce. Úřední termín osmifinále MOL Cupu je ve středu 29. října a Pardubice přivítají Baník opět na svém stadionu. (saf)

Mohlo by vás zajímat:

Chrudim se zachránila

Chrudim se zachránila

Fotbalisté Chrudimi vyhráli v Českých Budějovicích

Chrudim udeřila v závěru

Chrudim udeřila v závěru

Velecenné tři body z vítězství 2:0 nad Příbramí

Hořký konec sezony

Hořký konec sezony

Pardubice doma podlehly Karviné

Prohra s Táborskem

Prohra s Táborskem

Chrudim prohrála v Táboře

V úvodu nadstavby výhra

V úvodu nadstavby výhra

Fotbalisté Pardubic zvítězili v Karviné

S poslední Spartou B jenom remíza

S poslední Spartou B jenom remíza

Chrudimští fotbalisté přišli o další dva cenné body