Pardubice po přestřelce končí

fotbal - 05. 11. 2025
Pardubice po přestřelce končí

PARDUBICE – Kvalitní zápas obohacený sedmi góly vidělo na pardubickém stadionu přes dva tisíce diváků. Do osmifinále MOL Cupu vstoupili lépe domácí, kteří jíž po čtvrt hodině vedli. Baník ale následně třemi góly překlopil vedení na svoji stranu a směřoval k vítězství. Domácí ale poté dvěma přesnými zásahy stav srovnali a poslali mač do prodloužení. V něm si pak nakonec přeci jen přivlastnili postup do čtvrtfinále fotbalisté Ostravy, když ve 111. minutě prostřelil Charatišviliho v pardubické brance David Buchta.

 

Osmifinále MOL Cupu: FK Pardubice – FC Baník Ostrava 3:4 p (1:1). Branky Pardubic: Míšek, Šancl, Smékal. Diváků: 2160. (saf)

 

Foto: MILAN KŘIČEK (Pardubice poslal do vedení v 16. minutě Štěpán Míšek)

Mohlo by vás zajímat:

Chrudim se zachránila

Chrudim se zachránila

Fotbalisté Chrudimi vyhráli v Českých Budějovicích

Chrudim udeřila v závěru

Chrudim udeřila v závěru

Velecenné tři body z vítězství 2:0 nad Příbramí

Hořký konec sezony

Hořký konec sezony

Pardubice doma podlehly Karviné

Prohra s Táborskem

Prohra s Táborskem

Chrudim prohrála v Táboře

V úvodu nadstavby výhra

V úvodu nadstavby výhra

Fotbalisté Pardubic zvítězili v Karviné

S poslední Spartou B jenom remíza

S poslední Spartou B jenom remíza

Chrudimští fotbalisté přišli o další dva cenné body