PARDUBICE - Houslista Leoš Čepický a violoncellista Michal Kaňka se představí v první části lednových koncertů Komorní filharmonie jako sólisté v Brahmsově Dvojkoncertu a moll op. 102.
Druhou polovinu večerů v Sukově síni Domu hudby vyplní Symfonie č. 2 D dur op. 36 Ludwiga van Beethovena. Orchestr bude řídit jeho šéfdirigent Vahan Mardirossian. Začátky v pondělí 19. a ve středu 21.1. vždy od 19 hodin. (zr) Foto: KFP (Na snímku Leoš Čepický a Michal Kaňka)