BRNO – Třetí semifinálový zápas NBL ovládli dnes večer v Brně basketbalisté Pardubic, kteří tak v sérii snížili na 1:2 ve svůj neprospěch. Beksa utkání otočila z nepříznivého stavu, když prohrávala již o 18 bodů… Série pokračuje ve čtvrtek čtvrtým vzájemným duelem.
Semifinále 3. zápas: PUMPA Basket Brno – BK KVIS Pardubice 72:82 (22:12, 21:22, 6:14, 23:34). Nejvíc bodů Pardubic: Bonham 23. Diváků: 1680. Stav série: 2:1. (saf)
Il. foto: MILAN KŘIČEK (Beksa vyhrála v Brně a semifinálovou sérii zdramatizovala)
Mohlo by vás zajímat: