Na pomoc postiženým

Region - 29. 06. 2021
Na pomoc postiženým

PARDUBICE - Pomoci lidem z moravských oblastí, kterým tornádo v minulém týdnu zničilo domovy a změnilo jejich životy, se rozhodla i Univerzita Pardubice. Ve středu 30. června chystá benefiční koncert „UPCE hraje pro Moravu“, na kterém vystoupí Východočeský akademický orchestr. Výtěžek z akce půjde do postižené oblasti v Podluží na Hodonínsku.

 

 

Cítíme se všemi lidmi, které tato přírodní katastrofa zasáhla. Proto jsme se rozhodli uspořádat benefiční koncert, jehož výtěžek pomůže obyvatelům moravských obcí, kteří to nutně potřebují. Rádi bychom podpořili ty, kteří se během krátké chvíle po pustošivém řádění tornáda ocitli bez střechy nad hlavou,“ říká rektor univerzity Jiří Málek.

 

 

Benefiční koncert „UPCE hraje pro Moravu“ se uskuteční ve středu 30. června od 19 hodin v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice. Kapacita je vzhledem k epidemiologické situaci omezená a k dispozici je 288 míst. Své místo si rezervujte na www.upce.cz/promoravu. Vstupenky v minimální hodnotě 200 korun je možné koupit pouze na místě, v aule Univerzity Pardubice. Ti, kteří se nemohou koncertu účastnit, a přesto by rádi přispěli finanční částkou, mohou peníze posílat přímo na účet zřízený Statutárním městem Pardubice u Komerční banky 123-3116330267/0100, IBAN: CZ24 0100 0001 2331 1633 0267. (LeČ)

Mohlo by vás zajímat:

Inspirujte se Gočárem

Inspirujte se Gočárem

Ušijte si sandály na míru

Nejen vrásky nebo znaménka

Nejen vrásky nebo znaménka

Pardubická nemocnice otevřela plastickou poradnu

Levná a ekologická varianta

Levná a ekologická varianta

Chytré senzory z Univerzity Pardubice pomohou zemědělcům

Perníková popelnice

Perníková popelnice

Čenkovice jsou krajským tahounem v třídění odpadu

Den starokladrubského koně

Den starokladrubského koně

Tradiční akce Národního hřebčína se koná v sobotu 28. května

Čeperka chystá referendum

Čeperka chystá referendum

Proces EIA na spalovnu v Opatovicích započal