Sobotní MHD se změnami

Město Pardubice - 15. 07. 2021
Sobotní MHD se změnami

PARDUBICE – V sobotu 17.7.2021 v době od 8.00 do 19.00 hodin se bude konat v centru města cyklistický závod. V době konání závodu dojde v centru Pardubic k omezení provozu MHD. Dopravní podnik přijal následující opatření:

 

 

1. Zastávky MHD Masarykovo nám. ve směru do Polabin i ve směru na nám. Republiky a zast. Sukova ve směru na nám. Republiky budou v této době uzavřeny.

 

 

2. Stanoviště č. 3 autobusové zastávky Nám. Republiky před Grandem bude přeloženo na stanoviště č. 1 zastávky Nám. Republiky před divadlem.

 

 

3. Zastávka Tř. Míru bude uzavřena v obou směrech.

 

 

4. Autobusové linky pojedou ve svých trasách, pouze neobslouží výše uvedené zastávky.

 

 

5. Spoje trolejbusových linek č. 3 a 33 budou od 8.00 do 19.00 hodin vedeny z Hl. nádraží (stanoviště č. 4) ve směru do Lázní Bohdaneč (ke Globusu) odklonovou trasou ulicí Kpt. Bartoše a Bělehradskou ul. na zastávku Polabiny,Hradecká a dále po pravidelné trase. Tyto spoje obslouží všechny zastávky na odklonové trase.

 

 

6. Spoje linky č. 1 budou od 8.00 do 19.00 hodin vedeny ze zastávky 17. listopadu přes Palackého ul., ul. K Polabinám, Masarykovo náměstí zpět na do Jesničánek. Spoje obslouží zastávky Palackého a Masarykovo náměstí. (dpmp)

Mohlo by vás zajímat:

Finanční dar hasičům

Finanční dar hasičům

Radnice si uvědomuje, jak důležité jsou jejich činnost a připravenost

O další riziko méně

O další riziko méně

Kyjevskou a Foxconn propojí nová cyklostezka

Radnice upozorňuje

Radnice upozorňuje

V srpnu startují občanky s čipem, staré platí dál

Také mapa kriminality

Také mapa kriminality

V aplikaci Pardubice v mobilu čeká uživatele několik novinek