Tentokrát nesrovnali

Fotbal - 31. 07. 2021

OLOMOUC – V prvním poločase sobotního utkání 2. kola Fortuna:Ligy padly všechny tři góly po rohových kopech. Dvakrát se radovali domácí, jednou hosté. Nejprve dosáhl gólu Vepřek, a to již v 8. minutě. Pardubickému Tomlovi se podařilo ve 20. srovnat, do přestávky však odcházeli spokojenější Hanáci, Zifčák je ve 45. opět poslal do vedení.

Na rozdíl dvou branek zvýšil v 52. minutě Hála, škoda, že hned nato se nepodařilo na druhé straně skórovat Beranovi. Tento hráč trefil tyč v 65. minutě... Naděje pro hosty zdála se býti vykřesána v 77. přesnou trefou k levé tyči Solilem, Olomouc však srovnání stavu již nepřipustila a o cenné dva body se obrat nenechala.

SK Sigma Olomouc – FK Pardubice 3:2 (2:1). Přihlíželo 2465 diváků. (ro) Foto: RADEK KLIER (Na snímku pardubický Solil a olomoucký stoper Hubník)

Podrobný referát z utkání přinese pondělní tištěné vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude k dispozici v sekci Premium – Archiv tištěných vydání v neděli kolem 22. hodiny.

Zmar pod hradeckými lízátky

Pardubičtí fotbalisté v derby neuspěli, příliš pozdě začali být aktivní

Proti Plzni od začátku v deseti

Vývoj utkání s Viktorií výrazně ovlivnil Halinského faul, Pardubičtí však nakonec i křesali naději