Kulatý stůl v P-PINK

Region - 02. 08. 2021
Kulatý stůl v P-PINK

PARDUBICE - I když léto bylo v plném proudu, skupina středních a menších podnikatelů si našla čas, aby se společně sešli u kulatého stolu v Pardubickém podnikatelském inkubátoru a bavili se o tématech, která mohou zlepšit život mnoha lidem.

 

A proč se sešli v P-PINK? „Cílem P-PINK je podpořit dialog mezi místní politickou reprezentací a podnikateli Pardubického kraje. Výsledkem by mělo být to, že skupina politiků pozná důkladněji problémy menších a středních podnikatelů. A pak už je jen krok k tomu, aby společně hledali cesty k řešení. P-PINK bude jakýmsi katalyzátorem,“ říká Hana Štěpánová, předsedkyně správní rady P-PINK a projektová manažerka s tím, že na tuto aktivitu získal P-PINK americký grant od institutu The Center for International Private Enterprise (CIPE).

 

Témat k diskusi bylo více. Vše se točilo kolem podnikání a vlastně kolem běžného života. Trh práce, služby pro lidi, koordinace a spolupráce škol, firem, veřejné správy… Diskutovaná témata budou následně řešena s politiky.

 

„Americký grant je jako šitý na míru pro P-PINK, získali jsme grantovou podporu na pilotní projekt. Cílem je ještě lepší komunikace mezi lidmi se zaměřením na regionální rozvoj a udržitelný hospodářský růst v Pardubickém kraji,“ uzavřela Hana Štěpánová. (zr) Foto: P-PINK

Mohlo by vás zajímat:

Po proškolení pomáhají

Po proškolení pomáhají

Na žádost krajské hygienické stanice se hasiči zapojili do trasování

Pro životní prostředí i rozpočet

Pro životní prostředí i rozpočet

Energeticky úsporná opatření se v krajských budovách vyplácejí

Kraj navyšuje testovací i očkovací kapacity

Kraj navyšuje testovací i očkovací kapacity

Až do 17. prosince je navíc naplánována trasa očkovacího kamionu

Netolický v roli hejtmana (okresního)

Netolický v roli hejtmana (okresního)

Hraný dokument připomene osudy odboje na Pardubicku

Přívětivý úřad

Přívětivý úřad

Chrudim opět nejlepší v kraji

Najdi svoji identitu

Najdi svoji identitu

Univerzita Pardubice se představuje na veletrhu Gaudeamus