MOL Cup: Trápení favorita

fotbal - 25. 08. 2021

HOSTOUŇ – Pardubičtí fotbalisté sehráli dnes odpoledne utkání druhého kola MOL Cupu, když se představili v Hostouni.
TJ Sokol Hostouň – FK Pardubice 0:1 po prodloužení. Branky: 99. Sychra. Rozhodčí: Petřík. ŽK: 2:2. PARDUBICE: Letáček – Sláma, Toml, Čihák, Halász – Dufek, Šimek, Červ, Lupač – Huf, Chytil.
Náhradníci: Markovič – Kurka, Lopes, Vít, Kostka, Sychra.

Pardubičtí trenéři dali šanci hráčům širšího kádru, kteří mají v ligové soutěži menší vytížení. Po bezbrankových devadesáti minutách rozhodly Pardubice o svém vítězství nad třetiligovou Hostouní v 99. minutě prodloužení, když se trefil střídající Sychra.

Před rokem se Pardubicím pohárová účast příliš nevyvedla, když se poroučely už v prvním kole po ostudné prohře s divizním Kolínem, byť až po penaltách. (saf) Foto: MILAN KŘIČEK (Vítězství favorita zařídil v prodloužení  Vojtěch Sychra).

Tři góly béčku Mladé Boleslavi

Stínem sobotního zápasu ČFL zranění Petruse a Kakrdy

Třetí prohra v řadě

Fotbalisté Pardubic prohráli v Českých Budějovicích

A zase naprázdno...

Kdo nedává góly, nevyhrává. I když sehraje s týmem z čela tabulky vyrovnanou partii