Šťastná výhra „Ševců“

fotbal - 04. 11. 2023

PARDUBICE – Veledůležitý zápas 14. kola první ligy fotbalisté Pardubic nezvládli, když doma těsně padli s posledním Zlínem.

Nijak extra zajímavé a místy až utrápené a nezáživné utkání rozhodli hosté v nastaveném čase první půle šťastnou trefou Bužka, který otřel míč o Kukučku a ten zapadl do protipohybu Budinského… Nutno ovšem podotknout, že v této fázi utkání si domácí o gól koledovali. Zápas z podprůměru nevybočil ani ve druhém poločase, ve kterém mohly Pardubice vyrovnat v samém závěru, ale zlínský gólman Dostál skvěle zasáhl.

14. kolo: FK Pardubice – FC Zlín 0:1 (0:1). Branka: 45.+2. Bužek. Diváků: 2816. (saf)

Podrobný referát včetně sestavy přinese pondělní tištěné vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude k dispozici v sekci Premium – Archiv tištěných vydání v neděli kolem 22. hodiny.