Výsledek ve Varech otočil Camara

Hokej - 22. 01. 2021

KARLOVY VARY – Rovněž druhé utkání v rozmezí 48 hodin pardubičtí hokejisté vyhráli. Dynamo se ve čtvrtek představilo na karlovarském ledě, a přestože dvakrát prohrávalo o dvě branky, nakonec po dvou gólech Camary v poslední třetině bralo vítězství.
38. kolo: Energie Karlovy Vary – Dynamo Pardubice 3:4 (2:0, 1:2, 0:2). Branky a nahrávky: 1:40 Beránek (Skuhravý, Vondráček), 2:24 Koblasa (Zábranský, Pulpán), 23:59 Kohout (Skuhravý) - 21:31 Paulovič, 31:20 Ďaloga (Kusý), 40:27 Camara (Roman), 43:07 Camara (Roman, Kusý).  Rozhodčí: Jeřábek, Pražák – Brejcha, Kajínek. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Střely na branku: 40:26. PARDUBICE: Klouček – Ďaloga, Nakládal, Mikuš, Bučko, Kolář, Hrádek, Zdráhal – Kusý, Roman, Camara – Paulovič, Kousal, Horký – Rohlík, Poulíček, Blümel – Machala, Matýs, Zeman.První třetinu jsme prochrápali, měli jsme za sebou další dlouhou cestu, není to první zápas, co s tím máme problémy. Musíme se na to však lépe připravit, protože vždycky ty zápasy takhle otočit nedokážeme a mohlo by se nám to vymstít. Nicméně si myslím, že jsme od půlky zápasu byli lepším týmem a vyhráli jsme zaslouženě,“ řekl k utkání trenér Pardubic Richard Král. (saf) Foto: MILAN KŘIČEK