Kvis je titulárním partnerem

Basketbal - 02. 07. 2022
Kvis je titulárním partnerem

PARDUBICE - Basketbalový klub představil svého nového titulárního partnera, jímž se od 1. července stala pardubická společnost Kvis, patřící do holdingu enteria.

 

Na konci kalendářního roku 2021 došlo k předem avizovanému ukončení spolupráce s dlouhodobým titulárním partnerem, společností JIP východočeská, a uplynulou sezonu jsme tak dohráli pod názvem BK Pardubice. Nesmírně nás těší, že do nové sezony 2022/2023 vstoupíme s novým titulárním partnerem v názvu klubu, který nově zní BK Kvis Pardubice,“ uvedl předseda představenstva BK Pardubice Pavel Stara.

 

Jedná o zcela logické vyústění našeho dlouholetého partnerství s holdingem enteria a jeho klíčovými společnostmi, jimiž jsou Chládek a Tintěra Pardubice a právě Kvis Pardubice. Celou spolupráci přitom rozhodně nevnímáme pouze z ekonomického pohledu. Velmi si vážíme skutečnosti, že naši klíčoví partneři se aktivně podílejí na dalším rozvoji Beksy, a to nejen po sportovní stránce, ale i všech dalších klíčových projektů, které realizujeme v rámci společenské odpovědnosti,“ dodal Stara.

 

Spojení našich firem s BK Pardubice má dlouholetou tradici. Společnost Chládek a Tintěra Pardubice podporuje pardubický klub více než 20 let, přičemž v posledních letech tuto podporu doplňujeme nejen vlastním holdingem enteria, ale i dalšími dceřinými společnostmi. Jednou z nich je již několik let i dceřinná firma Kvis Pardubice,“ vysvětluje Ondřej Joska, předseda dozorčí rady společnosti enteria a člen dozorčí rady BK Pardubice.

 

Pavel Jeništa, předseda představenstva Kvis Pardubice, dodává: „Společnost Kvis Pardubice je ve stavařině aktivní v širším pardubickém regionu. V rámci naší činnosti se snažíme být svému okolí maximálně prospěšní, a proto nejen v Pardubicích velmi rádi podporujeme sportovní, společenské a kulturní akce. Dlouhodobé partnerství nás pojí mimo jiné právě s BK Pardubice, a to jak s mužským A-týmem, tak s mládeží.“ (zr)

Mohlo by vás zajímat:

Další cizinec do Beksy

Další cizinec do Beksy

Basketbalisté Pardubic stále posilují kádr

Beksa bronz neuhrála

Beksa bronz neuhrála

Pardubičtí basketbalisté prohráli s Nymburkem i druhý zápas

Nymburk blíž k bronzu

Nymburk blíž k bronzu

Pardubičtí basketbalisté neuspěli v prvním utkání série o třetí místo

Beksa zůstala před branami

Beksa zůstala před branami

Pardubičtí basketbalisté prohráli rozhodující zápas

Rozhodne sedmý duel

Rozhodne sedmý duel

Pardubičtí basketbalisté vyrovnali semifinálovou sérii na 3:3

Děčín má mečbol

Děčín má mečbol

Beksa prohrála v Děčíně pátý zápas semifinále