Zájemci mohou přijít

Region - 30. 11. 2022
Zájemci mohou přijít

PARDUBICE - Maturanti a uchazeči o studium na Univerzitě Pardubice mají možnost už zítra, ve čtvrtek 1.12.,  možnost navštívit osobně jednu z jejích sedmi fakult. Fakulta zdravotnických studií nabízí budoucím studentům prohlídku prostor fakulty i podrobné informace na svém Dni otevřených dveří.

 

Fakulta nabízí pro čerstvé maturanty hned několik studijních programů, mezi nimi například žádané Všeobecné ošetřovatelství a Zdravotnické záchranářství. Přihlásit se je možné v bakalářském studiu také na Porodní či Radiologickou asistenci nebo Zdravotně sociální péči.

 

Před návštěvou DOD je potřeba se zaregistrovat na speciální stránce - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ | Fakulta zdravotnických studií (upce.cz).

 

Další možnost se seznámit s fakultou budou mít maturanti ještě na začátku příštího roku 11. února při online Dni otevřených dveří. Fakulta zdravotnických studií vznikla v roce 2007 a dosud ji vystudovalo 2 500 zájemců o zdravotnické nelékařské profese.

 

Také další fakulty Univerzity Pardubice se otevřou pro osobní návštěvy budoucích studentů hned v úvodu roku 2023.

 

Jako další chystá Den otevřených dveří Dopravní fakulta Jana Pernera. Uchazeče o studium pozve osobně hned dvakrát, 18.  ledna a 25. února 2023. Fakulta restaurování, která sídlí v Litomyšli, plánuje Den otevřených dveří na 20. ledna 2023., Fakulta chemicko-technologická nabízí Den otevřených dveří 25. ledna a 8. února 2023, Fakulta filozofická 27. ledna 2023 a 25. února 2023. Fakulta ekonomicko-správní se otevře uchazečům 11. února 2023. Fakulta elektrotechniky a informatiky nabízí uchazečům už nyní online prohlídku fakulty na odkazu - Den otevřených dveří (upce.cz). Osobně mohou zájemci fakultu navštívit 3. února 2023.

 

Přihlášky na Univerzitu Pardubice, kde studuje téměř 7 tisíc vysokoškoláků, mohou zájemci podávat už od 1. listopadu. Univerzita se tento měsíc představila na veletrhu vzdělávání Gaudeamus v Brně a na konci ledna plánuje v expozici oslovit další studenty také na veletrhu Gaudeamus v Praze na výstavišti v Letňanech. (MaM) Foto: ARCHIV UPa

Mohlo by vás zajímat:

Senátorka Horská: Nechci spalovnu

Senátorka Horská: Nechci spalovnu

Politička zve na úterý 27.2. do regionu své kolegyně a kolegy z horní komory Parlamentu

Lépe ochránit archeologické nálezy

Lépe ochránit archeologické nálezy

Pardubický kraj je vůči nálezcům velmi vstřícný

Kraj úzce s aplikací Záchranka

Kraj úzce s aplikací Záchranka

Lidé si díky ní mohou zavolat pomoc nebo najít veřejný defibrilátor

Ukradené auto ve stromě

Ukradené auto ve stromě

Způsobil dopravní nehodu a z místa odešel

Jako jeden z prvních v republice

Jako jeden z prvních v republice

Krajský úřad přijímá občanku v mobilu

Ocenění dvěma osobnostem

Ocenění dvěma osobnostem

Univerzita Pardubice udělí prestižní tituly doctor honoris causa