Zájemci mohou přijít

Region - 30. 11. 2022
Zájemci mohou přijít

PARDUBICE - Maturanti a uchazeči o studium na Univerzitě Pardubice mají možnost už zítra, ve čtvrtek 1.12.,  možnost navštívit osobně jednu z jejích sedmi fakult. Fakulta zdravotnických studií nabízí budoucím studentům prohlídku prostor fakulty i podrobné informace na svém Dni otevřených dveří.

 

Fakulta nabízí pro čerstvé maturanty hned několik studijních programů, mezi nimi například žádané Všeobecné ošetřovatelství a Zdravotnické záchranářství. Přihlásit se je možné v bakalářském studiu také na Porodní či Radiologickou asistenci nebo Zdravotně sociální péči.

 

Před návštěvou DOD je potřeba se zaregistrovat na speciální stránce - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ | Fakulta zdravotnických studií (upce.cz).

 

Další možnost se seznámit s fakultou budou mít maturanti ještě na začátku příštího roku 11. února při online Dni otevřených dveří. Fakulta zdravotnických studií vznikla v roce 2007 a dosud ji vystudovalo 2 500 zájemců o zdravotnické nelékařské profese.

 

Také další fakulty Univerzity Pardubice se otevřou pro osobní návštěvy budoucích studentů hned v úvodu roku 2023.

 

Jako další chystá Den otevřených dveří Dopravní fakulta Jana Pernera. Uchazeče o studium pozve osobně hned dvakrát, 18.  ledna a 25. února 2023. Fakulta restaurování, která sídlí v Litomyšli, plánuje Den otevřených dveří na 20. ledna 2023., Fakulta chemicko-technologická nabízí Den otevřených dveří 25. ledna a 8. února 2023, Fakulta filozofická 27. ledna 2023 a 25. února 2023. Fakulta ekonomicko-správní se otevře uchazečům 11. února 2023. Fakulta elektrotechniky a informatiky nabízí uchazečům už nyní online prohlídku fakulty na odkazu - Den otevřených dveří (upce.cz). Osobně mohou zájemci fakultu navštívit 3. února 2023.

 

Přihlášky na Univerzitu Pardubice, kde studuje téměř 7 tisíc vysokoškoláků, mohou zájemci podávat už od 1. listopadu. Univerzita se tento měsíc představila na veletrhu vzdělávání Gaudeamus v Brně a na konci ledna plánuje v expozici oslovit další studenty také na veletrhu Gaudeamus v Praze na výstavišti v Letňanech. (MaM) Foto: ARCHIV UPa

Mohlo by vás zajímat:

Na jubilejním dvacátém sněmu

Na jubilejním dvacátém sněmu

René Živný obhájil post předsedy SNK Evropských demokratů

Poutníci jsou vítáni

Poutníci jsou vítáni

Přelouč se stává centrem východočeské trasy svatojakubské cesty

Zlatý IDET pro SVOS Přelouč

Zlatý IDET pro SVOS Přelouč

Bojové vozidlo MARS 4x4 bylo oceněno na mezinárodním veletrhu obranné techniky

Explosia má Osobnost roku

Explosia má Osobnost roku

Na IDETu byl oceněn také odborník z oboru trhavin Ladislav Říha

Potřetí za sebou

Potřetí za sebou

Obnova Zámku Pardubice bodovala v prestižní soutěži Gloria musaealis

Naděje od týmu profesora Holčapka

Naděje od týmu profesora Holčapka

Univerzita Pardubice představila koncept klinické studie diagnostiky rakoviny slinivky