K Mikuláši vstupenky na VP

Region - 06. 12. 2022
K Mikuláši vstupenky na VP

PARDUBICE – Symbolicky v den, kdy naděluje Mikuláš dárky, zahájil Dostihový spolek online prodej vstupenek na 133. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou a také dvou typů permanentních vstupenek na sezónu 2023.

 

133. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou

Od 5. prosince 2022 lze v online prodeji prostřednictvím webových stránek Pardubického závodiště www.zavodistepardubice.cz zakoupit všechny typy vstupenek – jak na stání včetně rodinného vstupného, tak k sezení na tribunách. Podle typu tribuny a rozsahu nabízených služeb se cena pohybuje od 800,- Kč výše.

 

Vstupenky na stání jsou v online prodeji nabízeny za výhodnější ceny oproti nákupu na pokladně v den konání akce. Základní vstupné (dospělý) je za 400,- Kč, zlevněné pro děti a seniory pak za 200,- Kč. Rodinná vstupenka pro dvě dospělé osoby a až tři děti vyjde na 1100,- Kč. Na místě budou lístky prodávány o stokorunu více.

 

V pořadí již 133. ročník Velké pardubické se Slavia pojišťovnou se uskuteční v tradičním termínu druhé říjnové neděle, tedy 8. října 2023.

 

Permanentní vstupenky

V sezóně, kdy Dostihový spolek oslaví už 30. výročí svého založení, nabízí dva druhy permanentních vstupenek.

 

„Celoroční balíček“ opravňuje ke vstupu na všechny dostihové mítinky včetně 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou a výstavy Koně v akci. S výjimkou Velké pardubické mohou jeho držitelé využít místa k sezení na jakékoliv otevřené tribuně (nikoliv v ložích zastřešených budov). S tímto typem permanentky je možné parkovat v areálu Pardubického závodiště, nebo na jiném předem oznámeném parkovacím místě při všech akcích s výjimkou 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. V rámci vstupenky je také dostihový program. Celoroční balíček lze pořídit za cenu 2000,- Kč.

„Celoroční permanentka“ opravňuje ke vstupu na všechny dostihové mítinky včetně 133. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou a výstavy Koně v akci. Stejně jako v případě Celoročního balíčku lze s výjimkou Velké pardubické využít místa k sezení na jakékoliv otevřené tribuně (nikoliv v ložích zastřešených budov). Součástí této permanentky ale není parkování a dostihový program. Její cena je 1000,- Kč.

 
Při online nákupu permanentních vstupenek zákazník obdrží elektronickou cestou voucher. Ten lze vyměnit za plastovou kartu v rámci dostihových dnů v dubnu a květnu příštího roku na pokladnách Pardubického závodiště. (noh) Foto: DS

Mohlo by vás zajímat:

Především do oblasti dopravy

Především do oblasti dopravy

Investice kraje posílí v letošním roce 1,2 miliardy korun

Za účasti odborníků od nás

Za účasti odborníků od nás

Restaurátoři z Univerzity Pardubice zkoumají malby Emauzského kláštera

Policie hledá svědky

Policie hledá svědky

Chodec po střetu ve Starém Hradišti skončil v nemocnici

Vít Rakušan na Pardubicku

Vít Rakušan na Pardubicku

Ministr vnitra navštívil v pátek LDN Rybitví a „chemičárnu“ v krajském městě

Obor, který studenty baví

Obor, který studenty baví

Chemiklání se letos z Univerzity Pardubice a Cambridge rozšíří i na Oxford

Pro veřejný sektor

Pro veřejný sektor

Kraj rozšiřuje spolupráci s Univerzitou Pardubice